01banuro3.jpg

12 LISTOPADA 2017 | 18:00 | FABRYKA KULTURY | WSTĘP WOLNY

Mam 3 latka, trzy i pół,
sięgam głową ponad stół!

Tak! to już 3 lata jak nasz budynek specjalnie dla Was rozciąga się jak z gumy, szkoli młodych adeptów sztuki, zaprasza na koncerty i kabarety znanych i lubianych, a także amatorów, dzięki nam mogliście wziąć udział w ponad 100 rodzajach warsztatów oraz w wielu wydarzeniach w przestrzeni miejskiej. Aktywizujemy Was jak możemy, a Wy zawsze współpracujecie! 🙂 Dziękujemy, że jesteście z nami!
Dlatego już 12 listopada 2017 (godzina 18:00) zapraszamy Was na małe urodzinowe przyjęcie! Na scenie pojawią się grający na wiadrach Bucket Guys i Monika Kitel z zespołem. Będą statuetki i przemowy nad tortem. Zatem nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!

ARTYŚCI:

Bucket Guys to przede wszystkim duet grający na wiadrach ale Oskar i Alek Podolscy również komponują, produkują i grają na różnych instrumentach. Grając na wiadrach znani są ulicznych występów w wielu miastach Europy oraz zostali zaproszeni przez zespół Hey do wspólnej trasy koncertowej unplugged i towarzyszyli im na scenie podczas czternastu koncertów. Duet narobił również hałasu otwierając odcinek na żywo programu Mam Talent, w którym wiadra zamienili na gitarę i perkusję. Bucket Guys napisali muzykę do widowiska „Iluzjoniści Pierwsze Starcie” na zaproszenie i w reżyserii Pana Janusza Józefowicza, którą wykonują na żywo podczas spektakli. Podczas wydarzenia „Projekt 30/90” chłopaki dołączyli swoją zajawkę na wiadrach i jako laureaci brali udział w tworzeniu utworu, którego pomysłodawcą i kompozytorem jest Radzimir Dębski aka Jimek.

Monika Kitel uczestniczka The voice of Poland VII. Wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów. Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w Wejherowie oraz Liceum w klasie muzycznej w Gdyni. Ukończyła Akademię Pomorską w Słupsku, zdobywając tytuł mgr wychowania muzycznego. Śpiew to jej pasja, a co najbardziej istotne, potrafi się nią dzielić! Pracuje jako trener wokalny i nauczyciel muzyki. Organizuje i prowadzi warsztaty wokalne dla młodych wokalistów.
17 lutego 2015 ukazał się debiutancki album Moniki. Płyta została wydana dzięki wsparciu społeczności MegaTotal.pl.
Ta płyta to fantastyczny przykład na to, że społeczność najstarszego serwisu wspierania społecznościowego w Polsce potrafi wynagrodzić talent i pasję nieznanej wcześniej wokalistki, za którą nie stoją marketing, machina promocyjna ani np. wcześniejszy dorobek płytowy. Umiejętności Moniki doceniła grupa ponad 180 fanów z całej Polski.
Na swoim pierwszym albumie wokalistka proponuje 10. doskonale zaaranżowanych utworów, utrzymanych w konwencji muzyki środka z wpływami soulowej klasyki. Płytę promuje utwór “Tak niewiele” – osobisty protest Moniki przeciw aktom przemocy oraz wszelkiemu okrucieństwu wobec zwierząt.