50 Twarzy Redy Gra Miejska!

sobota, 9 Wrzesień, 2017 -
12:00 do 15:00
wolny

9 WRZEŚNIA 2017 | 12:00-15:00 | START/FINISZ FABRYKA KULTURY | WSTĘP WOLNY

Zapraszamy na kolejną grę miejską w ramach projektu 50 Twarzy Redy! Tym razem odkryjemy jeszcze bardziej zawiłe ścieżki historii Redy i... poznamy wszystkich 50 - Waszych sąsiadów!
Drużyny proszone są o stawienie się na start w Fabryce Kultury na godzinę 12:00 (Tam dostaniecie pierwsze wskazówki oraz mapy).
Do gry zgłaszać mogą się grupy 2-4 osobowe, z conajmniej 1 osobą pełnoletnią.
Zakończenie o godzinie 15:00 również w Fabryce. Po podsumowaniu (w tym czasie będzie można pograć u nas w planszówki podczas Zgranej Redy) wręczenie nagród!

Grę miejską pokonujemy pieszo (czyt. na dwóch nogach ;-) )! Uczestnicy Gry Miejskiej będą podążać za wskazówkami i punktami oznaczonymi na mapie. Będą mieć do rozwiązania różnorakie zadania i dowiedzą się więcej o swoich sąsiadach i trochę o współczesnej historii Redy!

Projekt „50 twarzy Redy” jest dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w programie „Patriotyzm Jutra”