wernixafryka02-2018-09

Afryka w kadrze Tomasza Iwaniuka

Wystawę będzie można oglądać do końca lutego w godzinach otwarcia Fabryki Kultury w Redzie.

\”Afryka\” to wystawa fotografii podróżniczych Tomasza Iwaniuka (blog Afirmacja Życia), która została otwarta w piątek 9 lutego 2018.
Na ekspozycję składają się wyselekcjonowane, z bogatego archiwum, zdjęcia malowniczych krajobrazów i zwierząt Namibii.

Kurator wystawy – Paulina Piotrowska otworzyła wernisaż, podczas którego Tomasz Iwaniuk opowiedział o podróżniczych przygodach, wyczekiwaniu do późnych godzin nocnych by sfotografować Drogę Mleczną, ciekawostki o zamieszkujących Namibię plemionach.
Wśród gości wernisażu pojawiły się także władze miasta, między innymi, burmistrz Redy – Krzysztof Krzemiński.