Bądź BLISKO tego co ważne!

wtorek, 10 Kwiecień, 2018 - 15:15
wolny

Bądź BLISKO tego co ważne!
Pobierz BEZPŁATNĄ aplikację BLISKO by być zawsze na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w mieście!

Reda jako kolejna gmina dołącza się do sieci BLISKO!
Aplikacja dedykowana jest dla każdego posiadacza smartfona. Za jej pomocą mieszkańcy Redy, którzy zainstalują ją na telefonach, w kilka sekund dowiedzą się o najważniejszych wydarzeniach w mieście!
Zdarzyło cię się przegapić koncert, festyn albo spotkanie autorskie? Nie wiesz czy będzie gradobicie, powódź, czy zdarzył się na drodze karambol? Dzięki aplikacji BLISKO możesz być o tym na bieżąco informowany!

W aplikacji BLISKO najciekawsze informacje publikować będziemy w kategoriach:
Aktualności i wydarzenia
Kultura i sport
Ostrzeżenia i komunikaty

Jak zainstalować aplikację?

1. Jeśli masz smartfona lub tablet, pobierz bezpłatną aplikację "Blisko" np. ze strony internetowej www.sisms.pl lub znajdź ją w jednym z mobilnych sklepów ( Sklep Play, APP Store, Windows Store)
  2. Wpisz w wyszukiwarce swoją miejscowość,
  3. Wybierz interesujących cię nadawców:
  • aktualności  - informacje z gminy
  • kultura i sport – informacje o bieżących wydarzeniach kulturalnych i sportowych
  • ostrzeżenia i komunikaty – wiadomości informujące o bieżących utrudnieniach

W aplikacji "Blisko" można również włączyć inne powiadomienia:
- Child Alert - ogólnopolski kanał z komunikatami na temat poszukiwania zaginionych dzieci,
- RSO - czyli Regionalny System Ostrzegania nadający komunikaty o zagrożeniach pogodowych i nie tylko,
- wyłączenia prądu - informacje od operatorów energetycznych o planowanych i awaryjnych włączeniach prądu z dokładnością do ulicy i numeru bloku (po podaniu nazwy ulicy i numeru),
- jakość powietrza - komunikaty o jakości powietrza dowolnie wybranej stacji (należy wybrać z listy dostępnych stacji).

Kategoria wydarzenia: