dniredy-baner2017-300dpi.jpg

Dni Redy 2017 – 50 lecie miasta!

24-25 CZERWCA 2017 | STADION MIEJSKI | WSTĘP WOLNY

W tym roku Reda obchodzi 50 lecie nadania praw miejskich. Z tej okazji, podczas Dni Redy, planujemy nie jeden a dwa dni koncertowe wypełnione gwiazdami!

24 CZERWCA 2017 (sobota)

11:00 KONCERTY KASZUBSKIE
FESTYN RODZINNY
– DARMOWE DMUCHAŃCE, STREFA GASTRONOMICZNA, STOISKA

18:00 KONCERTY:
ANTEK SMYKIEWICZ
SZYMON CHODYNIECKI
NATALIA SZROEDER

25 CZERWCA 2017 (niedziela)

13:00 KONCERTY – SCENA MŁODYCH
FESTYN RODZINNY – DARMOWE DMUCHAŃCE, STREFA GASTRONOMICZNA, STOISKA
RODZINNE ZAWODY SPORTOWE – 50 OKRĄŻEŃ ORLIKA, TURNIEJ DEBLOWY TENISA ZIEMNEGO

18:00 KONCERTY:
MILCZENIE OWIEC
JARY ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY
DŻEM

IMPREZY TOWARZYSZĄCE
24 CZERWCA 2017 (sobota):
9:00 UROCZYSTA MSZA ŚW. – KOŚCIÓŁ WNMP, UL. GDAŃSKA
14:30 SADZENIE DĘBÓW W RODZINNYM PARKU MIEJSKIM, UL. ŁĄKOWA

>> REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ 24-25 CZERWCA 2017  <<

Zapraszamy do udziału w Dniach Redy wystawców rękodzieła, artystów, a także twórców ludowych.
Szczegółowe informacje po napisaniu do nas maila: mdk@reda.pl

ARTYŚCI:

24 CZERWCA 2017

Natalia Szroeder – wokalistka, Kaszubka. Od dzieciństwa obracała się w kręgach artystycznych. Wychowywała się otoczona zdarzeniami muzycznymi i teatralnymi. Już dziesięciolatka była aktorką teatru „Dialogus. Ma na swoim koncie występy telewizyjne – m.in. w programie „Od przedszkola do Opola, w programie „Dzień dobry TVN”, kolejne programy, które gościły Natalie to „Weekend z Gwiazdą” (4fun.tv), „In & Out” (VIVA TV) oraz ostatnio „Kilerskie Karaoke” w odcinku z Sylwią Grzeszczak i Mrozem (Eska TV).

Krótko po jej pierwszym solowym singlu, ukazał się duet nagrany z Liberem, pt. „Wszystkiego na raz”, który otworzył drzwi do licznych programów i wydarzeń telewizyjnych, a przede wszystkim do najważniejszych festiwali muzycznych w kraju (Sopot Top Trendy, Sopot Top of the Top, Eska Music Awards, Lato Zet i Dwójki, Sabat Czarownic, Festiwal Piosenki Rosyjskiej). Piosenka zwojowała listy przebojów i kilka tygodni z rzędu utrzymywała się w czołówce najczęściej granych utworów w kraju.. Ostatnio Natalia została zwycięzcą 20. Edycję „Tańca z Gwiazdami”.

Szymon Chodyniecki – wokalista, producent, kompozytor. Jego singel „Sam Na Sam” zdobył ogromną popularność otrzymując status podwójnej Platynowej Płyty. Wideo do piosenki nominowane przez VEVO w kategorii POLAK POTRAFI zostało okrzyknięte Polskim Teledyskiem Roku 2015. Singiel „Z Całych Sił” to kolejny hit Szymona Chodynieckiego – pełen emocji i energii, który również zagościł na antenach największych stacji radiowych.

Antek Smykiewicz – polski wokalista, autor kompozycji i autor tekstów. Zwycięsca ogólnopolskiego RMF MAXXX Festivalu, laureat II miejsca w pierwszej edycji The Voice Of Poland, półfinalista VII edycji Must Be The Music. Od 2010 członek współzałożyciel i charyzmatyczny wokalista zespołu ” ściana Wschodnia „. W roku 2015 pojawił się ze swoim debiutanckim singlem ” Pomimo Burz ” który świetnie sobie radzi na radiowych listach przebojów.

​25 CZERWCA 2017

Zespół Dżem –  Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”… I faktycznie – coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. Ze względu na nie harcerski tryb życia oczywiście też. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje…

Jary Oddział Zamknięty –  polski zespół muzyczny założony na przełomie 2013/2014 roku, będący wówczas solowym projektem Krzysztofa Jaryczewskiego. Składa się z byłych muzyków zespołu Oddział Zamknięty oraz formacji Jary Band. Zespół wykonuje muzykę pop-rockową, soft rockową, a także bluesową.

Pierwszy oficjalny występ Jary OZ dał 31 grudnia 2013 roku podczas Sylwestra z Dwójką, lecz debiutancką płytę wydał na początku 2016. Album był dwu-płytowy. Na pierwszym krążku CD znalazły się stare utwory Oddziału Zamkniętego, natomiast na drugim, premierowe kompozycje napisane przez Jaryczewskiego.

Milczenie Owiec – to piątka ludzi, których połączyła wspólna pasja – zamiłowanie do mocnej muzyki rockowej. Ola, Mati, Hubert, Gajowy i Szymbor – to oni kształtują nową odsłonę Milczenia Owiec, które powróciło do gry w 2010 roku, po blisko dwuletniej przerwie. Gościli na scenach największych polskich festiwali rockowych (Węgorzewo, HunterFest. Niemałym sukcesem dla grupy były: nominacja do nagrody „Fryderyk 2005” w kategorii rock/metal.

Rok 2014 rozpoczął nowy etap w działalności Milczenia Owiec. Premierę miał w nim pierwszy od 2006 r. oficjalny singiel – „Bunt”, „Przyjdą tu” oraz “Ćma”– od razu trafiły na listę przebojów Turbo Top Antyradia, największej rockowej rozgłośni w Polsce.