Kameralna Reda - sierpień, wrzesień 2017

niedziela, 6 Sierpień, 2017 - 16:00 do niedziela, 3 Wrzesień, 2017 - 16:00
wolny

CZERWIEC - WRZESIEŃ 2017 | PARK MIEJSKI W REDZIE | GODZ. 16:00 | WSTĘP WOLNY

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Kameralnej Redy! Plenerowe koncerty w amfiteatrze Parku Miejskiego w Redzie odbywać się będą już kolejny sezon.
Każdorazowo koncerty rozpoczynać się będą o godzinie 16:00, zawsze w niedzielę.

Tym razem będziemy mieć okazję posłuchać muzyków klasycznych, którzy przypomną publiczności znakomite kompozycje m.in. Bacha, Mozarta, Schuberta, Vivaldiego, Straussa, czy też Chopina. Zaprezentują w swoich składach różne oblicza muzyki klasycznej. Natomiast profesjonalni muzycy jazzowi i rozrywkowi zagrają znane i lubiane kompozycje muzyki rozrywkowej, standardy muzyki jazzowej i swingowej.

PROGRAM NA SIERPIEŃ-WRZESIEŃ 2017:

6 sierpnia 2017
"Sweetcats" - Magdalena Staniszewska - skrzypce, Wojciech Andrzejkowicz - klarnet, gitara, wokal, Piotr Baranowski - gitara, wokal, Marcin Szczypior - gitara, wokal, Klaudia Karbowiak - kontrabas.

15 sierpnia 2017
Sheraton Swing Trio
w składzie: Agnieszka Sowa – skrzypce,  Janusz Mackiewicz – kontrabas, Andrzej Sowa – instrumenty klawiszowe.

20 sierpnia 2017
Trio fortepianowe
w składzie: Małgorzata Siewert – skrzypce, Zofia Elwart - wiolonczela, Agata Misiak-Łącka - fortepian.

3 września 2017
Duet jazzowy
w składzie: Michał Ciesielski – instrumenty klawiszowe, Danyah Ujazdowska – wokal.