Kino pod gwiazdami - "BOHEMIAN RHAPSODY"

sobota, 29 Czerwiec, 2019 - 22:00
wolny

29 CZERWCA 2019 | 22:00 | PARK - AMFITEATR | WSTĘP WOLNY

Powracamy z formatem letnich seansów na świeżym powietrzu

"Bohemian Rhapsody", czyli obsypany nagrodami film o kulisach życia i twórczości jednego z największych zespół wszechczasów - Queen już 29 czerwca w Parku!

O filmie:
Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

reżyseria: Bryan Singer
obsada: Rami Malek, Lucy Boynton, Gwilym Lee, Ben Hardy, Joseph Mazzello