HackathonA4pp2.png

KREATYWNY HAKATON w Fabryce Kultury

Weź udział w mini hakatonie i przetestuj nowo powstałą stronę internetową

12 września zapraszamy do Fabryki Kultury na mini hakatony poświęcone portalowi internetowemu dedykowanemu promowaniu kreatywnych projektów.

Spotkania odbędą w godzinach:

• 10:00 -13:00 dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej,
  • 22:00 -01:00 – dla dorosłych

W czasie spotkań uczestnicy będą zaangażowani w testowanie nowej strony crowdfundingowej – będą tworzyć kreatywne projekty w 6 kategoriach i umieszczać je na portalu.

Mini hakatony stanowią kolejne wyzwanie techniczne organizowane w Miejskim Domu Kultury w Redzie. Tym razem uczestnicy spotkań zmagać się będą z narzędziami informatycznymi.
W miarę możliwości prosimy o przyniesienie własnego komputera.

WSTĘP WOLNY

Spotkania są realizowane w ramach projektu „e-cultural crowdfunding” dofinansowany ze środków Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojego przybycia do dnia 7 września 2015 r na adres iza.mdk@reda.pl