Marcowa ZGrana Reda

Kiedy: 
sobota, 24 Marzec, 2018 - 15:00 do 21:00
Wstęp: 
wolny

24 MARCA 2018 | 15:00 - 21:00 | WSTĘP WOLNY | FABRYKA KULTURY

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach z grami planszowymi w Fabryce Kultury!

Marcowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się:
24 marca (sobota)
od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!)
w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a - Fabryka Kultury!

Marcowe spotkanie stoi pod znakiem czyszczenia półek i odświeżania zasobów! O godzinie 18.00 będziemy chcieli Państwa serdecznie zaprosić na uwalnianie naszych i Waszych planszówek! Na poprzedniej edycji gry znalazły wielu nowych właścicieli. Jest to doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w świeże, aczkolwiek używane tytuły lub naprawdę odjechane dziwadła :) Więcej szczegółów już na miejscu.

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo - bo ponad 100 tytułów!

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięć osób? A może chcesz przyjść samemu i nie wiesz czy znajdzie się dla Ciebie ekipa do grania? A może chcecie umówić się na coś większego i dla większej liczby osób? A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy "na zGranej będzie?" - w dowolnym z tych przypadków śmiało piszcie w dyskusji wydarzenia.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z "Planszówkami" w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 4 lata udało się zorganizować ponad 30 spotkań na których frekwencja nie spada poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci (staramy się aktualizować zbiór gier) jak i osoby dopiero raczkujące w temacie. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie bakcyla :)

Ponadto do dyspozycji będzie gralnia z ponad 100 tytułów do ogrania. W tym gry od naszych stałych partnerów: REBEL.pl, Trefl, Black Monk Games, Albi Polska, Granna, Egmont, foxgames.pl, Wydawnictwo Lacerta, Tactic Games Oddział w Polsce oraz Games Factory! Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a w reszcie niuansów pomogą nasi niezawodni prowadzący - czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę!

Kategoria wydarzenia: