Otwarty performance- taniec, akrobatyka, muzyka

wtorek, 9 Maj, 2017 -
20:00 do 21:00
wolny

9 MAJA 2017 | 20:00 | WSTĘP WOLNY | FABRYKA KULTURY

W dniach 5-11 maja w Redzie odbywa się wymiana międzynarodowa zorganizowana dla uczniów Gimnazjum nr 1 w Redzie, szkół Sydfalster i Nysted z regionu Guldborgsund (Dania) oraz Sendvario Progymnazija w Kłajpedzie (Litwa) w ramach projektu „Let’s do it – South Baltic Initiatives to stop climate changes”.

Uczestnicy wymiany biorą udział w warsztatach tanecznych, muzycznych oraz akrobatyki cyrkowej prowadzone przez Pako (Portugalia), Richardta (Dania) oraz Milana (Serbia).

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Redy i okolic na otwarty performance przygotowany podczas warsztatów.

Pokaz odbędzie się w Fabryce Kultury w dniu 9 maja o godzinie 20.00.

Wstęp bezpłatny.

Gmina Miasto Reda jest partnerem projektu „Let’s do it – South Baltic Initiatives to stop climate changes” dofinansowanego z programu Południowy Bałtyk Priorytet 5 - Zwiększanie potencjału współpracy lokalnych instytucji dla "niebieskiego i zielonego" rozwoju, w ramach Interreg V-A Polska – Dania – Niemcy – Litwa – Szwecja.