IMG_6779 (Kopiowanie)

Po Dniach Redy koncertowa relacja

Za podsumowanie niech posłuży relacja jednego z naszych patronatów medialnych – mtk.pl

Zacznijmy więc od ów koncertowego dnia – dzięki udanej współpracy nowego dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Redzie – Tomasza Wiśniewskiego z Urzędem Miasta i Firmą Semeko na scenie mogliśmy zobaczyć gwiazdę znaną po prostu wszystkim – WILKI!

Zobacz też: Wilki – koncert w Redzie [zdjęcia]

Wierzcie nam lub nie ale był to najlepszy koncert w tegorocznym przeglądzie dni miast Małego Trójmiasta, a już na pewno koncert roku w Redzie! Wilki zagrały fenomenalnie, Robert świetnie śpiewał i nawiązywał bezpośredni kontakt z publicznością, której na płycie stadionu miejskiego było co najmniej ponad tysiąc. Światła i cała oprawa sceny nadawała super klimat. Można było popłynąć!

Robert Gawliński i cały zespół WILKI okazali się być bardzo spoko gośćmi. Dzięki Redzkiej Ochotniczej Straży Pożarnej po koncercie basista Wilków – Staszek Wróbel – mógł spełnić swoje marzenie z dzieciństwa i zasiąść za kierownicą wozu strażackiego! 🙂 Cała OSP załapała się po ciężkim dniu czuwania na grupowe zdjęcie z zespołem, co na pewno będą długo wspominać!