Teatr dla dzieci i młodzieży

Próby teatralne w roku szkolnym 2016/2017 będą odbywać się w soboty na scenie Zespołu Szkół Nr 1 w Redzie.

Adres: ZS1 - Aula, 2 piętro, ul. Łąkowa 36/38.

Warsztaty teatralne, kolejno próby i całoroczna wspólna praca - prowadzić będą do wystawienia spektaklu na początku czerwca 2017.
Instruktorem teatralnym, który będzie prowadził grupy jest Marcin Lubowicz.

Zajęcia odbywają się będą w soboty - w auli ZS1.

• 11:00 - 12:00 - dzieci do lat 8
  • 12:00 - 14:00 - dzieci od lat 9, młodzież

/ Zajęcia bezpłatne /

Prowadzący: Marcin Lubowicz

Marcin Lubowicz - aktor teatralny i telewizyjny. Ukończył Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wiedza o teatrze oraz Szkołę Aktorską H. i J. Machulskich w Warszawie, Aktorstwo.

Grał role w spektaklach w warszawskim: Teatrze Druga Strefa, Teatrze 13, Teatrze Nowym, Teatrze Lektur Szkolnych, Teatrze Kosmodrom, a także w warszawskich kabaretach: Kabarecie "Zygzak" i Kabarecie pod Marudami. Aktualnie aktor wejherowskiego Teatru Teorikon i członek Związku Artystów Scen Polskich, Sekcji Dramatu. Grał również epizodyczne role w serialach "Na dobre i na złe" oraz "Wszystko przed nami", a także w filmie "Revenge: True Story", w roli Artura.