Walentynki 2014

walentynki 2014

Prawie czterdziestka fanów gier planszowych i nie tylko gier, przybyła do sali kultury MDK na Walentynkowe Gry i gierki dla par i nie tylko.


Data zobowiązywała, zatem nie tylko gry, ale i poczęstunek przygotowany przez "Karczmę u Zbója" cieszyły się powodzeniem. Pyszny żurek, super ryba i niesamowite babeczki kajmakowe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie!


O emocje związane z grami, zadbali jak zwykle Maciek i Agata, którzy sprawnie przeprowadzili wszystkich przez całą masę konkursów, z których każdy kończył się rozdaniem nagród - zaproszenia do kawiarni Questo e Quello, słodycze od sklepu Lewiatan (ul. Łąkowa), bowling w U7 od Radia Eska, basen, sauna od Hotelu Faltom w Rumi, kino Helios od Radia Eska oraz oczywiście zestawy planszówek. To wszystko było do wzięcia podczas walentynkowego wieczoru :-)


Dodajmy, że spotkanie miało - co ciekawe - międzynarodowy charakter. Wszystko za sprawą Desree i Cezara. Ona - Holenderka, On Francuz, do tej pory zadajemy sobie pytanie, jakie wiatry przygnały ich do Redy?

Czterogodzinna impreza przeszła zatem do historii. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócili do domów w dobrych humorach. A tych, którzy czują niedosyt gier zapewniamy, że cykl naszych "Planszówek" rozpoczniemy już w marcu. O terminach, wkrótce poinformujemy.

 

Kategoria: