Wernisaż wystawy 50 Twarzy Redy w Aquaparku

Aquapark w Redzie, jak się okazuje, to nie tylko baseny i wodne atrakcje! Jego industrialne wnętrze idealnie zagrało jako tło do zaaranżowania najważniejszej w tym roku wystawy fotograficznej! 50 Twarzy Redy - portrety mieszkańców.
Zdjęcia mieszkańców, wykonane przez Sławka Podwojskiego (Czarna Zebra), w ramach Projektu "50 Twarzy Redy" dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w programie "Patriotyzm Jutra" (więcej o całym projekcie tutaj: Projekt 50 Twarzy) będzie można oglądać w centralnej części Aquaparku do 15 listopada 2017. Warto. Można się na chwilę poczuć jak w Nowym Jorku!

Wystawa została rozmieszczona na trzech kondygnacjach spirali, wiodącej na sam szczyt Aquaparku. Rozpoczynając naszą wędrówkę na samym dole będziemy mogli poczytać o każdym uczestniku projektu i zobaczyć jego zdjęcie (często w innym ujęciu niż w katalogu powystawowym). Warto dotrzeć do samego końca ekspozycji - tam czeka na Was niespodzianka! Będziecie mogli poczuć się jak uczestnik naszego projektu - zobaczycie 50-tą Twarz Redy we własnej osobie!

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie wszystkich sportretowanych oraz ich rodzin!

Poniższe zdjęcia: Fabryka Kultury/ Michał Kaczmarek /PP