zGRAna NOCka z planszówkami!

Kiedy: 
piątek, 8 Sierpień, 2014 - 19:00 do sobota, 9 Sierpień, 2014 - 02:00
Wstęp: 
biletowany
Cena biletu: 
5 PLN

Miejski Dom Kultury w Redzie pragnie zaprosić 8 sierpnia wszystkich mieszkańców małego i dużego Trójmiasta na pierwszą ZGRANĄ NOCKĘ Z PLANSZÓWKAMI. Jeśli macie ochotę poznać nowe tytuły gier planszowych, spotkać kompanów do grania, spędzić czas ze znajomymi czy rodziną lub po prostu lubicie klimaty spotkań planszówkowych, to ta impreza jest dla Was.

 ZGRANA NOCKA Z PLANSZÓWKAMI
Organizatorzy cyklicznych spotkań w Redzie pod nazwą "Zgrana Reda" zapraszają na pierwszą, nocną i dłuższą (7 godzin!) edycję popularnych spotkań z grami planszowymi. Około 100 tytułów gier, od szybkich imprezówek po długie w rozgrywce strategiczne tytuły. A do tego - turniej z nagrodami!

Gry będą na Was czekały w sali kultury Miejskiego Domu Kultury w Redzie (ul. Łąkowa 59, 2 piętro) od godziny 19.00 do 2.00 w nocy!

Impreza ta pozwoli Wam w spokoju poznać nieco większe i dłuższe gry, na które przy normalnej imprezie po prostu nie starcza czasu. Podczas Zgranej Nocki odbędzie się także turniej - w jaką grę szczegóły niedługo!

Podczas Zgranej Nocki odbędzie się także turniej w grze „MASKARADA” w którym nagrody sponsoruje REBEL.


Ponadto każdy kto przybędzie i kupi wejściówkę otrzyma 5% rabat na zakupy w sklepie internetowym REBEL.pl oraz specjalny upominek związany z magazynem Świat Gier Planszowych!Wpisowe 5 PLN. Gwarantujemy kawę, herbatę oraz ciepłe co nieco w trakcie rozgrywek! :)


KTO
Imprezę animować będą nasi eksperci: Agata Kotowska i Maciej Jesionowski z serwisu www.JaTyGry.pl przy wsparciu sklepu REBEL.pl oraz patronacie Radia Eska.


JAK DOJECHAĆ NA ZGRANĄ NOCKĘ
- SAMOCHÓD
Najłatwiej dojechać do nas samochodem. Wskazówkę jak dojechać na ulicę Łakową 59 w Redzie przekaże nam Google Maps:

Z Gdyni głównej: https://goo.gl/maps/bmRhu
Z Gdańska głównego: https://goo.gl/maps/sVDcz

- SKM
Dla osób doceniających publiczne środki transportu, polecamy dojazd SKMką (przystanek REDA).
Jak dojechać na imprezę?


Oto mapka dojścia z przystanku SKM Reda do MDK Reda
https://goo.gl/maps/G1jyE


- POWRÓT
Zgrana Nocka kończy się o godzinie 2.00. Wszystko to specjalnie po to, abyście mieli jeszcze sporo czasu aby spokojnie dojść na przystanek i chwilę porozmawiać z nowo poznanymi osobami :)

Oto rozkład jazdy dla osób chcących wracać SKMką o 2:45


I dla tych, co chcą wracać o 1:45