Zgredy z Redy w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim!

Nasi seniorzy z kabaretu Zgredy z Redy, który działa w ramach Fabryki Kultury, wczoraj - 13 marca 2018 - mieli okazję zagrać, po raz pierwszy w swej karierze, na w pełni profesjonalnej scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego!
Dzięki swojej aktywności i video na youtube ze swojej ostatniej premiery w Fabryce, Zgredy z Redy mogły wziąć udział w trzeciej edycji projektu "Teatralny Pasjans - nowe rozdanie", którego organizatorem jest Gdański Teatr Szekspirowski.

Aktorzy, pod profesjonalnym okiem reżysera (aktora Teatru Wybrzeże) Piotra Biedronia, przygotowywali się podczas licznych prób w Fabryce Kultury w Redzie.

Wczoraj, podczas wielkiego finału, zobaczyliśmy adaptację "Wieczoru Trzech Króli" Williama Szekspira.
Nasi seniorzy zagrali brawurowo tę szekspirowską komedię, wplatając w nią znany ze swych wcześniejszych realizacji humor.  Co w efekcie wydało najbardziej dojrzały aktorsko spektakl w historii Zgredów.  Ciekawostką jest, że tym razem na scenie pojawili się wszyscy aktorzy/aktorki wraz ze swoimi współmałżonkami.

Wystąpili:

Ovvanes Terteryan - Orsino